מגיני הוקרה לעובדים

באילו מקרים מתאים להעניק מגיני הוקרה לעובדים?

מעוניינים להעניק מתנת הוקרה לעובדים? מחפשים מתנה ייחודית שהם עדיין לא קיבלו? רוצים להפתיע אותם במזכרת שהם עדיין לא ראו עד היום? הגעתם אל המקום הנכון.

אצלנו תמצאו מגוון מתנות ומוצרי פרסום ייחודיים ומבחר ענק של מזכרות שלא ראו באירועים ויכולים בקלות לשמש אתכם כמתנות הוקרה לעובדים שלכם.

מתנות לאירוע הוקרה לעובדים

כאשר עורכים אירוע הוקרה לעובדים, חשוב מאוד לרכוש עבורם גם מתנה שתביע את הערכתכם אליהם. כמובן שאין ספק כי אתם משקיעים מאוד בהפקת האירוע עצמו וגורמים לו להיראות כמו אירוע הוקרה, אך תמיד כדאי להוסיף עוד משהו ולהשקיע עוד קצת כסף גם ברכישת מתנות הוקרה לעובדים.

כאמור, יש מתנות שונות שניתן להעניק לעובדים באירועי הוקרה, אך ההעדפה הברורה היא ללכת על מתנה מקורית וכזו שלא מכירים כל כך. כמובן שהכי חשוב הוא לחרוט את הלוגו שלכם או להטביע אותו על המתנה שאתם קונים לעובדים. וזאת כדי שהם תמיד יזכרו מאיפה יש להם את המתנה הזו וממי הם קיבלו אותה.

כי אין כמו מתנה מקורית להביע הוקרה

כאשר אתם מעניקים לעובדים שלכם מתנה נדושה, כזו שהם כבר קיבלו אינספור פעמים בהזדמנויות שונות, לא יהיה להם בדיוק מה לעשות איתה ויתרה מכך, הם עלולים לאבד אותה במהירות או לא לזכור כלל שמדובר במתנת הוקרה חשובה כל כך. על כן, כדאי לחשוב מחוץ לקופסא וללכת על מתנה ייחודית ומקורית.

בחירת מגיני הוקרה כמתנה לעובדים יכולה להיות בחירה מעניינת מאוד ולא שגרתית.
תוכלו להעניק לעובדים מגיני הוקרה בכל הזדמנות שנראית לכם מתאימה – בין אם מדובר באירוע הוקרה ובין אם אתם סתם רוצים לפנק אותם. מה שחשוב, זה שמדובר במתנה מחוץ לקופסא וברעיון מקורי במיוחד.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

סדנאות

זה מאמר על חשיבות הסדנאות. הוא דן כיצד הם עזרו לאנשים ולחברות בדרכים שונות. הוכח שהם עוזרים לאנשים לצאת מאזורי הנוחות שלהם וליצור קשרים חדשים

קרא עוד»

עיצוב לוגו – למה זה חשוב

לוגו הוא מרכיב חשוב שצריך להיות קיים בכל חברה. הוא צריך לייצג את החברה ואת מוצריה. לוגו טוב יכול לעזור להגביר את המודעות למותג של

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved