חיטוי משרדים מקורונה

חיטוי משרדים מקורונה – כי חובה לשמור על העובדים והלקוחות שלכם!

את הקורונה אפשר להאשים בהרבה נזקים. כלכלים, חברתיים, הסגרים, הריחוק החברתי, אבל עם כל הרע, הקורונה גם לימדה אותנו לשמור על עצמנו, להקפיד על הניקיון ולהקפיד על חיטוי. חשוב לדאוג שיהיה גם חיטוי משרדים מקורונה – כי חובה לשמור על העובדים והלקוחות שלכם. 

המשרד כמצע למחלות וחיידקים

בכל גודל של משרד, אם מגיעים לקוחות או לא, ברור כי יש צורך לשמור על ריחוק חברתי, להקפיד על עטית מסכות וכפפות ככל האפשר. הדבקה של עובדי המשרד על ידי חולה מאומת, אדם שחזר מחו"ל או מחוסן שהפיץ את המחלה יכולה להיות דרמטית אם המשרד ייאלץ להסגר ועלולה להיות אף מביכה אם ימצאו גם לקוחות שביקרו במשרד, נדבקו וחלו. 

שטח סטרילי

כדי למנוע מצבים של תחלואה במשרד חשוב לדאוג לכללי הזהירות וגם להחמיר ולהקפיד על ניקיון של סביבת העבודה האישית, השטחים הציבוריים והחללים המשותפים. לעתים נדרשת אף פעולה קיצונית יותר כמו חיטוי המשרד כולו. אם ביקר במשרד חולה קורונה או אדם שחזר ממדינה המוגדרת כמסוכנת, כדאי לשקול להזמין חברה המתמחה בחיטוי משרדים מנגיף הקורונה. 

מה למדנו על הקוביד19

במהלך הזמן שעבר מגילוי הנגיף, הובהר כי לחיידק אורך חיים ארוך על משטחים וגם באוויר. כדי למגר אותו יש לדאוג לחיטוי בעזרת חומרים מיוחדים אשר אינם מזיקים לאדם, אך קטלניים לנגיף. בזמן החיטוי יעברו אנשי המקצוע על המשטחים והמקומות שבהם יכול להיות מגע של אדם באדם. 

המשטחים יעברו חיטוי והחומר יפוזר גם באוויר כדי לקטול את הנגיף המסתובב חופשי. המשרד ינוקה בכל האזורים כולל מטבח ושירותים ולאחר חיטוי זה יצטרכו העובדים להמשיך ולהקפיד על ההנחיות. 

להזמנת חיטוי משרדים מקורונה: https://clearona.co.il/

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

רואה חשבון שכר - קווים לדמותו
טיפים לעסקים
moshiko

רואה חשבון שכר – קווים לדמותו

רואה חשבון הוא האחראי לניהולו השוטף של העסק והוא הגורם היחיד שיכול לנהל את ניירות העסק מול הרשויות של המדינה. רואה חשבון שכר, תפקידו תואם

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved