עורך דין תאונות עבודה

נפגעת בדרך חזרה מהעבודה? 3 סיבות לפנות אל עורך דין תאונות עבודה

להיפגע בתאונה זה אף פעם לא נעים. לפעמים, מעבר לאי הנעימות, סובל הנפגע גם מפציעה שגורמת להיעדרות מהעבודה, צורך בטיפולים רפואיים ועוד. אם הפגיעה אירעה בזמן חזרה מהעבודה, יש לכך משמעות מיוחדת. נסביר מדוע במצב כזה כדאי לפנות אל עורך דין תאונות עבודה ונציג 3 סיבות.

1.      כך תוכלו לקבל הכרה בתאונה כתאונת עבודה

פגיעה בדרך מהעבודה, בין אם הלכתם על המדרכה ונפלתם ובין אם נסעתם במכונית ונקלעתם לתאונה, איננה תאונה רגילה. עורך דין תאונות עבודה מסביר שניתן להשיג הכרה בתאונה כזאת כתאונת עבודה לכל דבר. אך זה לא עניין של מה בכך, להראות כי קיים קשר בין העבודה לבין התאונה. עורך דין מנוסה יסייע לכם לקבל הכרה בתאונה כתאונת עבודה, מה שמקנה לכם זכויות מיוחדות (לדוגמא מול ביטוח לאומי).

2.      עורך הדין יטפל בכל מה שצריך מול חברת הביטוח

מעבר לפרוצדורה המתחייבת בקבלת הכרה בתאונה כ"תאונת עבודה", עורך דין תאונות עבודה בדרך כלל גם ייצג אתכם בכל מה שצריך מול חברת הביטוח. לא נדיר כי חברות הביטוח דוחות את תביעות הביטוח מנימוקים שונים. ייצוג על ידי עורך דין אלי מאור יכול להדוף טענות לא ענייניות ולאפשר לנפגע לקבל סכומי פיצוי משמעותיים מאוד.

3.      במידת הצורך, תקבלו ייצוג גם בבית המשפט

עורך דין תאונות עבודה מסייע לנפגע בדרכים שונות. לדוגמא, קבלת חוות דעת של מומחה רפואי. ליווי בוועדה הרפואית של ביטוח לאומי. במידת הצורך, ניתן ייצוג גם בבית המשפט, בהתדיינות מול עורך דין של המעסיק או מול עורכי הדין של חברות הביטוח. עורך הדין שלכם ייצג אתכם וישמור על האינטרסים שלכם בכל שלב.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים
כללי
moshiko

איך לקבל רישיון חשמלאי ראשי

מעוניינים לקבל רישיון חשמלאי ראשי על מנת לעבוד כחוק בתחום ולהציע את השירותים שלכם לקהל הרחב? זה משהו שאתם יכולים לעשות בקלות רבה אם יש

קרא עוד»
אוהלים להשכרה
כללי
moshiko

אוהלים להשכרה

ברגעים הקשים של אבדן אחד מבני המשפחה, כאשר אנחנו צריכים לשבת שבעה. או ברגעים הכי משמחים של החיים באירועים שמחים או בסתם ערב התרמה וכדו'.

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved