השמת אנשי שיווק עם קודקס שיווק

כדי להיות איש שיווק טוב, נדרשים, מעבר להשכלה הרלוונטית, גם תכונות אופי כמו יצירתיות, מעוף, יכולת לקבל החלטות ופתרון בעיות, הבנה מלאה של עולם השיווק, המכירות וקידום המכירות, ועוד נתונים רבים ההופכים איש שיווק טוב, למצוין. גם חיפוש עבודה בתחום השיווק דורש מיקוד של החיפוש אצל חברות השמה אשר מבינות מיהו איש שיווק, מכירות ומודעות לניואנסים הרבים המרכיבים איש שיווק טוב והיכולת להתאים לו את המשרה המתאימה ביותר לכישוריו.

משווקים את קורות החיים

אם אתם אנשי שיווק ומחפשים את המשרה שתשקף בצורה הטובה ביותר את היכולות שלכם, הניסיון שלכם והמוטיבציה שלכם, חשוב שתמקדו את חיפוש העבודה אצל חברת השמה שיש לה את ההתמחות, ההבנה והראייה הרחבה של שיווק על כל האספקטים שלו. זו הדרך היעילה ביותר עבורכם למצוא עבודה שמתאימה לכם.

גם אם אתם חברה המחפשת איש שיווק מוכשר, תוכלו למקסם את החיפושים ולהפקיד אותם בידיה של חברת השמה שיווק, דוגמת קודקס שיווק. תוכלו לדעת כי קורות החיים שיישלחו אליכם, עברו מיון קפדני, והתאמה מקסימלית לדרישות שהצבתם בעת אפיון המשרה.

שילובים מנצחים

חברות השמה רבות מתמחות בתחומים מסוימים ובאופן זה ממקסמות את הסיכויים לחיבור נכון ומדויק בין מבקש העבודה לחברה המציעה אותה. התמחות בתחום מסוים, כמו הייטק, שיווק, אדמיניסטרציה וכדומה, מבטיחה התמחות בתחום, של כל צוות חברת ההשמה, הבנה מלאה של התכונות הנדרשות, הנסיון וההשכלה הרלוונטית לתפקיד, יחד עם בחינת קווי אופי, פוטנציאל ועוד. חברת השמה כמו קודקס שיווק, מביאה את נסיונה, את הליווי האישי ואת יועצי הקריירה המתמחים בתחום השיווק. שילוב של יכולות אלו הוא מנצח. החברה מקבלת מועמדים רציניים ואיכותיים, ומבקש העבודה מקבל הזדמנות להשתלב בחברה התואמת את ציפיותיו במדויק.

מצא את המטמון

אם אתם אנשי שיווק אנשי מרקום תקשורת שיווקית המחפשים עבודה או מבקשים להחליף מקום עבודה, אתם לבטח יודעים כי מדובר בתהליך ארוך, לעתים מייגע, שמשולבים בו שליחה של קורות חיים וציפייה משולבת בתהייה אם בכלל הגיעו ליעדם או היה מי שקרא אותם, הליכה לראיונות עבודה, רק ככדי שיתברר לכם כי קיים פעם בין הציפיות שלכם מהמשרה למה שהיא מציעה בפועל ובילוי זמן רב ויקר במיון וסינון הצעות העבודה. אם תעבירו את הטיפול לחברת השמה המתמחה בתחום שלכם, שיווק, תוכלו להסיר את הנטל הכבד הזה מעל גבכם ולדעת כי ברשותה מאגר משרות, לפעמים בבלעדיות והיכולת לבצע את החיבור המתאים ביותר ביניכם לבין מקום העבודה הפוטנציאלי. כשתלכו לראיון עבודה תעשו זאת רק לאחר קבלת תמונת מצב ורקע כללי על החברה, על ההדגשים במשרה הרלוונטית, ופרטים חשובים אחרים. כך גם המעסיקים- כשיגיע אליכם מועמד לראיון עבודה, תקבלו קורות חיים עם סיכום ראשוני עליו, תכונות אופי ויכולות מקצועיות, ותחסכו זמן ראיון רב בנסיון לתהות על קנקנו של המועמד היושב לפניכם.באנגלית קוראים לזה "win, win situation".

מאת: אבי פרידמן

אבי פרידמן עוסק בתחום משאבי האנוש מעל 10 שנה, ושמח לחלוק עמכם מהידע והנסיון שלו במרוצת השנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *