להיות מנהלים מקצועיים וממוקדים

למבקשים להיות מנהלים עוד יותר מקצועיים וממוקדים

Seeking to be even more professional and focused managers

היה והייתי צריך כיועץ ארגוני שהעביר עשרות סדנאות וקורסים לעובדים ולמנהלים במגוון רחב של סגמנטים בתעשייה ובעולמות העסקיים האחרים הייתי יכול להציג מתווה ומתודולוגיה המתבססים על 7 תחומים מרכזיים שזוהו על ידי כקריטיים להתפתחותם של מנהלים טובים המבקשים לבצע קפיצת מדרגה ולהיות טובים הרבה יותר. לכאלה המבקשים להיות מנהלים מצטיינים שלא מפסיקים ללמוד להתפתח ובעיקר לצמוח.

תחומים מרכזיים שאותם אנו משפרים במסגרת קורס המנהלים – סדנאות מנהלים ייעודיות שלנו

אז איך אפשר לפתח ולהעצים מנהלים ועובדים טובים להפוך למצטיינים? אנו שמחים לשתף את התחומים המרכזיים להתפתחותם של מנהלים מצטיינים – לצמיחתם של מנהיגים עסקיים כריזמטיים.

  • עודדו את המנהלים והעובדים הצעירים לקחת אחריות ולהוביל תהליכים פשוטים בארגון. העצימו אותם ותנו להם אחריות כבר מהשלב הראשון להניע צוות ולהיות אחראי לפעילות קבוצתית איכותית. זהו שלב חשוב בצמיחה ובהתפתחות הניהולית והמקצועית.
  • דאגו כי העובדים והמנהלים הצעירים בארגון יאמצו כלים ותרבות של התמדה וחתירה לעמידה ביעדים. אנו בתוכניות מנהלים ובסדנאות עובדים על שיפור היכולות להתמודד עם קשיים וסביבה ארגונית לא יציבה.

תרבות המאפשרת התנסות וכישלונות

  • אנו מבקשים כי ארגונים וחברות יאמצו תרבות האומרת שמותר להיכשל. מותר לקחת סיכונים מושכלים מותר לצאת מגבולות המגרש ולנסות להיות יצירתיים וחדשניים. אנו מאד מאמינים כחברה לייעוץ ארגוני ועבודה מול הנהלות ומנהלים כי נכון לאמץ את המנטרה הבאה: "בכדי ללמוד ולצמוח – חשוב להיכשל. היה ולא חווים כישלונות סביר להניח כי לא לומדים… אנו מאמינים כי כישלונות ואכזבות בתחומי הניהול והעשייה הם חלק מאד חשוב בתהליכי הצמיחה של מנהלים ועובדים בתחילת דרכם.
  • בתוכניות מנהלים ובקורסים למנהלים אנו מחזקים תמיד  את האומץ לנסות דברים חדשים, לא לפחד מכישלונות ובעיקר לשפר את היכולת לקום ממשברים ומצבים פחות נעימים, כמנהלים תמיד עלינו להפיק לקחים ולתכנן מסלול מחדש בכדי להשיג את היעד.

עוסקים בהעצמה ופיתוח מיומנויות

  • משפרים את יכולות המו"מ ואת יכולות המכירה מול לקוחות, עמיתים. משפרים את יכולת ההתמודדות עם משברים וקונפליקטים בארגון. מלמדים אותם בקורס מנהלים ובסדנאות מכירה לשאוף להגיע למצב של בניית פתרונות המציגים לשני הצדדים את פורמט ה- . win/win
  • משפרים את יכולתם לקבל החלטות מושכלות. להגדיל את אחוז ההחלטות הנכונות, מלמדים אותם עד כמה חשוב איסוף מידע ומודיעין עסקי איכותי לשם קבלת החלטות יותר נכונות.
  • משפרים ומחזקים את יכולות התקשורת והאינטליגנציה הרגשית ככלי מאד חשוב להצלחה ניהולית ועסקית.

לבסוף, בתוכניות הדרכה ובסדנאות והקורסים למנהלים ולעובדים אנו מטפלים בחיזוק הדימוי העצמי. משפרים את יכולתם להאמין בעצמם. עוזרים להם לבסס ביטחון עצמי ודימוי עצמי חיובי כמנהלים וכעובדים צעירים. זהו אחד התפקידים המרכזיים שלנו כמנכ"לים וכבעלי חברות ועסקים.

המחברים:  עדן בת יצחק ומיקי גלילי

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved