יום כיף לעובדים

הפקת ימי כיף לעובדים – מתכננים מראש

ניהול של עסק בעידן המודרני דורש מאיתנו לא מעט מחשבה ותשומת לב לכל הפרטים. לכן גם אתם בוודאי יודעים לומר שזה שתשווקו את העסק ותגייסו עוד לקוחות זה טוב ויפה, אך מה עם העובדים? האם אתם עושים מספיק כדי שתהיה להם אווירה נעימה, כדי שהם יידעו לשתף פעולה זה עם זה וכדי שהם ירגישו מגובשים? חשוב להשקיע בכך כי המחקרים בנושא לא משאירים מקום לספק: עובדים מרוצים נותנים מעצמם הרבה יותר לטובת העסק, הצלחתו והקידום שלו. לכן הנושא של הפקת ימי כיף לעובדים – מתכננים מראש זה נושא שצריך לעניין גם אתכם לפחות פעם בשנה, אז למה אתם מחכים?

מה חשוב לכם שיהיה ביום הכיף?

הפקת ימי כיף לעובדים – מתכננים מראש זה אומר שלפני הכול צריך להחליט מה המטרה. כלומר, האם מדובר על עובדים חדשים שלא מכירים אחד את השני וזו ההזדמנות להכיר ביניהם? או שאולי מדובר על אנשים שעובדים ביחד מזה שנים אך לא יצא להם לבלות מעולם ביחד מחוץ למשרד? אם המטרה היא כיף וגיבוש כדאי יהיה לחשוב על שילוב של פעילויות כמו:

  • בישול בשטח
  • תחרויות ניווט
  • פעילויות ODT ועוד

כיוון שהשמיים הם הגבול בתחום הזה וכיוון שצריך הרבה מאוד ניסיון כדי להפיק יום גיבוש וכיף מוצלח, ההמלצה שלנו היא לא לעשות את זה לבד. פנו אל חברה מקצועית שזו המומחיות שלה ותראו שהתוצאה הסופית תהיה מוצלחת ביותר.

קחו בחשבון את כל העניינים הלוגיסטיים

מעבר לכך שצריך לחשוב על הפעילויות שיכולות להתאים יותר לעובדים שלכם, חשוב מאוד גם להתייחס לשאלות כמו: איך מגיעים למקום? מה אוכלים במהלך יום הפעילות? האם רוצים לשלב גם בילויים כמו שירה בציבור בסוף היום או אפילו מסעדה? אם תתנו את דעת על כל הפרטים האלה מראש יהיה לכם קל יותר להפיק את יום הכיף המוצלח ביותר. בנוסף, כך תוכלו לדעת מה מחכה לכם מבחינת ההוצאות הכלכליות ולא יהיו לכם הפתעות בעניין הזה.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved