אגרנות כפייתית

פינוי דירות מזוהמות

רבים מתעניינים מה ניתן למצוא בדירות מזוהמות, ועל כן נציין שבדירות מעין אלו ניתן למצוא כמות רבה של פסולת מגוונת כגון מארזים ריקים, שאריות מזון, גללי חיות, ריהוט הרוס, כלי חשמל מקולקלים, כלי מטבח מיותרים, ביגוד לא שמיש, שקיות ריקות, פחים מלאים, עיתונים ישנים, ספרים ישנים וכדומה.

דרישה מקצועית עבור פינוי פסולת

פינוי דירות מזוהמות אינה משימה פשוטה כגון משימת פינוי תכולה רגילה, וזאת כי להבדיל מפינוי ריהוט רגיל, פה יש צורך להכין רכב ייעודי שניתן להכניס אליו פסולת וצחנה, יש צורך בצוות אנושי שיודע לתמוך בקהל היעד, יש צורך בציוד מגן ויש צורך בביטוח הרבה יותר מקיף עבור כלל אנשי הצוות.

לא מפונה תכולה מבית מוזנח?

כל עוד פונים אל חברת פינוי מקצועית, אין זה משנה אם מדובר בפינוי תכולה רגילה או בפינוי זוהמה, וזאת כי חברה מקצועית יודעת לבחון לעומק כל פריט, ובהתאם לממצאים להכריע האם אותו פריט יובל למכולה הקרובה ביותר, או לחלופין לפח מיחזור או לתרומה אצל ארגון צדקה.

שירותי ניקיון משלימים

יש להבין שכאשר לקוח שגר בדירה מזוהמת פונה אל חברת פינוי, הוא לא רק מבקש לפנות ציוד מיותר ופשוט לפנות יותר מקום, אלא לקוח שגר בדירה במצב רע, בעצם מבקש להתחיל מגמה של שינוי, מבקש לחזור לגור בבית שראוי למגורים ושהוא לא רק חף מחפצים מיותר, אלא שהוא גם נעים, נקי, מסודר ושמאפשר לחזור לארח אנשים. אי לכך, טוב לדעת שכיום ניתן למצוא חברות שמתמחות במלאכת פינוי דירות מזוהמות ועל כן הן מראש יודעות להציע שירותי ניקיון, חיטוי ושירותי שיפוץ משלימים.

מבקשים טעימה משירותי הניקיון מהמשלימים?

כאשר מדובר בחברת פינוי מקצועית שמחזיקה צוותים ייעודים עבור שירותים משלימים, הרי שניתן לסמוך עליה שהיא תדע לנקות ולסדר מחדש את כלל הציוד שאינו נחוץ, שהיא תדע כיצד לנקות את הבית מפני עובש ומזיקים, שהיא תדע להעניק שירותי שיפוץ קלים (כגון פירוק ארונות קיר, או פירוק מדפים) ואף ניתן לצפות שהיא תחזיק צוות ייעודי עבור צביעה מחדש.

 

 

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved