עבודה באינטרנט לחיילים

תוכנה למשאבי אנוש

כל אזרח בישראל מחויב להתגייס לשירות צבאי עם הגיעו לגיל 18, ומעבר להיותה של תקופה זו בגדר חובה לנשים ולגברים, היא ללא ספק הזדמנות לתרום למדינה.

אלא שלצד תחושת השליחות אין ספק שהמשכורת הצבאית היא נמוכה, ורבים מהחיילים בשירות סדיר מבקשים למצוא לעצמם הכנסה נוספת, אשר כפופה כמובן לאישור הצבא, שהרי רק חייל שקיבל אישור כתוב לכך רשאי לעסוק במקצוע נוסף מעבר לשעות שבהן הוא מחויב לתפקידו הצבאי. אלא שגם אישור העבודה לא בהכרח מקל, וחיילים שמבלים שעות ארוכות בבסיס עשויים למצוא עצמם בבעיה מסוימת כשהם מחפשים עבודה, בעיקר בשל היעדר הזמינות שלהם לשהות במשרד או לעבוד בעבודה פיזית שמחייבת שעות עבודה מוגדרות וקבועות. עבודה באינטרנט לחיילים היא בהחלט פתרון אידאלי למצב הזה, ויש לכך סיבות רבות.

עובדים מהבית – או מהבסיס

ראשית, עבודה באינטרנט לחיילים היא עבודה שיכולה להתבצע גם כשהחייל יוצא לביתו וגם כשהוא שוהה בבסיס מעבר לשעות הסדירות שלו. חשוב לזכור שבמסגרת עבודה באינטרנט אין צורך במשרד, בכלי רכב או אפילו בלבוש ייצוגי, אלא רק במחשב ובחיבור לאינטרנט, שזמין היום כמעט לכל אחד וכמעט מכל מקום. בשעות עבודה ספורות תוכל גם אתה, תוך כדי השירות הצבאי, להרוויח משכורת נוספת לכל מטרה שהיא, בין אם לצורך מחייה, ובין אם כחיסכון לטיול הגדול או ללימודים. יתרון נוסף שיש לעבודה באינטרנט לחיילים הוא שתוכלו לעבוד בכל זמן שרק תרצו, בניגוד למשרות אחרות שבהן אתם עשויים להידרש למשמרות מפרכות, לעבודה פיזית או לעמידה ממושכת בפני לקוחות – עבודות שהן טובות כשלעצמן, אך דורשות זמן ואנרגיות שלמרבית החיילים פשוט אין בשפע.

אפשרויות עבודה באינטרנט לחיילים

חיילים במהלך השירות הסדיר יכולים למצוא מגוון רחב של משרות ואפשרויות עבודה באינטרנט. למשל, מי שהכתיבה בדמו יכול לעבוד ככותב או כעורך, מי שמעדיף לעסוק במכירות או בשיווק יכול לעשות זאת דרך האינטרנט. אין ספק שעבודה באינטרנט לחיילים היא דרך מצוינת להשיג משכורת נוספת, ולעשות זאת מבלי לצאת מהבסיס או מהבית, מבלי לדאוג לחלוקת משמרות ואפילו מבלי לרדת מהמדים. חיילים רבים אף ממשיכים לפתח את עצמם בעזרת האינרטרנט ומוותרים קליל על מה שרבים מחבריהם עושים – מועדפת.

אם אתם שוברים את הראש ומנסים למצוא דרך להתקיים משכר חיילי הסדיר, ומבינים ששכר של מאות שקלים הוא נמוך למדי בשביל הצרכים הנוכחיים שלכם ובוודאי בשביל התכניות העתידיות, הצטיידו במחשב ובחיבור לאינטרנט ומצאו לעצמכם עבודה שאינה דורשת מכם דבר מלבד שני ה"נכסים" הללו. זה פשוט, זה נוח וזה בהחלט רווחי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *