מוסך נייד

טיפים לבחירת מוסך נייד

תקלה ברכב היא תמיד מקור לעוגמת נפש ובעיקר לחשש מפני אובדן זמן יקר – גם בגלל הצורך לתקן את התקלה ובעיקר בגלל הצורך להגיע למוסך, אם הדבר אפשרי בכלל. הנסיעה אל המוסך ואז בחזרה לעבודה או לבית, ואז הנסיעה שוב אל המוסך כדי לאסוף את הרכב התקין גוזלות זמן רב ועלולות להיות מייגעות – ולכן יותר ויותר בעלי רכב בוחרים בחלופה הנוחה של מוסך שמגיע אליהם, לכל מקום שיבחרו. כדי להבטיח מקסימום תועלת חשוב לבחור נכון את המוסך הנייד, והטיפים הבאים יעזרו לכם בכך.

1. ניסיון

בדרך כלל הזמינות היא הפרמטר שמשפיע על הבחירה בשירותי מוסך נייד עד הבית, אבל יש גורם חשוב יותר: הניסיון. איש מקצוע בעל ניסיון רב מבטיח איתור מידי של התקלה אם היא לא גלויה וכמובן טיפול מקצועי במהירות – כך שתוכלו לחזור להשתמש ברכב בזמן הקצר ביותר האפשרי.

2. אמינות

מוסך נייד חייב להתנהל באמינות מוחלטת, ללא שום פשרות. אנשי מקצוע רציניים לא יבטיחו הבטחות שהם עלולים שלא לקיים עקב נסיבות שלא תלויות בהם, ולמשל לא יתחייבו על הצעת מחיר עוד לפני שבדקו את הרכב. בכל מקרה כדאי לדעת שהעלות כוללת גם את השירות וגם את מחיר החלקים, אם היה צורך בהחלפת רכיבים כאלה או אחרים – ושמוסך נייד אמנם מעט יקר יותר מהשירות הרגיל, אבל החיסכון בזמן והנוחות הופכים את העסקה למשתלמת מאוד.

3. סבלנות

אנשי מקצוע איכותיים מספקים ייעוץ ראשוני סבלני בטלפון – ובחלק מהמקרים יכולים לעזור לכם לפתור את התקלה גם בלי טיפול נוסף.

בין השירותים שמספק מוסך נייד עד הבית: החלפת מצבר (לאחר בדיקה שאכן יש צורך בכך), החלפת אלטרנטור (גם כן, לאחר בדיקה יסודית), החלפת סטרטר או חידוש והחלפת פחמים, החלפת רצועות (רצועות מנוע, רצועות טיימינג), שאיבת דלק שלא מתאים לסוג הרכב ועוד.

4. אדיבות

רכב שאי אפשר להשתמש בו גורם כאמור לעוגמת נפש. שירות אדיב וכמובן גם מקצועי עוזר להפוך את החוויה השלילית לנעימה בסופו של דבר – ולכן כדאי לבחור מוסך נייד גם על-פי רמת השירות שתקבלו.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved