חיסונים לתאילנד – לפני שטסים לעבוד

אם גם אתם מעוניינים לנסוע לתאילנד למטרת עבודה או בילויים, או לנסוע לכמה מדינות במזרח ביניהם הודו, תאילנד, ויאטנם ועוד, חשוב מאוד שתדאגו לבריאותכם על ידי פנייה אל מרפאה המציעה חיסונים לתאילנד ולמדינות שונות ברחבי העולם. מאמר זה יגולל בפני הקוראים את כל הנקודות החשובות אודות חיסונים לתאילנד.

חיסונים לתאילנד- הקסם מול המציאות

רבים חולמים להגיע אל תאילנד וליהנות מהחופים הקסומים שלה, הפינוקים הרבים אותם היא מציעה, האיים השקטים שלה, משקאות האננס והקוקוס וזו רק תחילת הרשימה. אלו אמנם נשבים בקסם של תאילנד והתיאורים שלה מפי חברים, אך אינם לוקחים בחשבון כי הם נוסעים אל מדינה זרה, בה יש מחלות שונות מאלו שבהן גופם רגיל להילחם. לכן, חשוב מאוד טרם כל סידורי הנסיעה, (ביניהם רכישת כרטיסי טיסות זולות לתאילנד) לוודא אילו חיסונים לתאילנד צריך לקבל ומתי צריך לקבל אותם.

חיסונים למטייל בתאילנד

רבים טוענים כי לא כל אחד צריך לקבל חיסונים לתאילנד וזאת משום שבאזורים העירוניים אין סכנה. אנחנו אומרים כי מוטב להתחסן מאשר לגלות כי גם באזורים אליהם מגיעים תיירים יש סכנת הידבקות במחלות אלו ואחרות. אמנם בעיר הבירה של בנגקוק ניתן לקבל שירות רפואי מיידי אך למה להגביל את עצמכם ומדוע להגיע למצב בו אתם זקוקים לסיוע רפואי חירום. רבים אוהבים לעשות טרקינג ולגלות פינות מסתור מקסימות באזורים שונים בתאילנד, הבעיה היא שפעמים רבות מטיילים באותם אזורים בדיוק מיני חרקים ויתושים אשר עלולים לסכן את חיי המטיילים. לכן, חשוב מאוד לפנות אל מרפאת מטיילים בישראל ולומר כי אתם מעוניינים להתחסן נגד צהבת בי, מלריה וקדחת, דלקת המוח היפנית וכל חיסון אחר עליו הם ממליצים. לאחר שלב זה ניתן להתחיל ולחפש טיסות זולות לתאילנד בתאריכים הרצויים לכם.

מאת: אבי פרידמן

אבי פרידמן עוסק בתחום משאבי האנוש מעל 10 שנה, ושמח לחלוק עמכם מהידע והנסיון שלו במרוצת השנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *