איזו מדפסת כדאי לקנות למשרד?

מדפסת למשרד

המאמר באדיבות דוקטור דיו – חנות דיו בחולון

לנהל עסק אומר כי יש לבצע כל מיני סוגים של רכישות. כאלה אשר מתבצעות בשלב ראשוני, וכאלה שמתבצעות עם הזמן עבור בלאי טבעי או עבור סיום של ציוד של העבודה. אחד מן המוצרים שאותם רוכשים בעלי עסקים הוא המדפסת, כאשר רכישה של מדפסת היא דבר מאוד חשוב שיכול להועיל לסדר העבודה או להאט ולסרבל אותה. על אלו נקודות יש להתעכב כדי לוודא שמבצעים רכישה נכונה של המדפסת הכי מתאימה? עברו על הנקודות הבאות ובכך תבצעו את הקנייה הכי רלבנטית שתוביל אל עבודה עסקית מוצלחת בכל הנוגע לכל מה שמדפסת מבצעת במשרד.

מדפסת עם אחריות

הרוב המכריע של המדפסות מגיע עם אחריות בצורה בסיסית של שנה ולא ממש מעבר לכך, כאשר המשתמש שמבצע רכישה של מדפסת עבור המשרד כבר פונה לשם קבלה של שירותים נוספים עבור תחזוקה קבועה בכל יום שבו זו חייבת להיות תקינה מבחינה תפעולית. אחריות מורחבת היא חשובה, וכדאי לוודא את האפשרות הזו במקום שבו מבקשים לבצע רכישה.

מתמקדים לא רק בהדפסה

משרד באופן די טבעי הוא כזה שבו יש צורך מידי פעם בפעם לבצע שליחה של פקס, לבצע צילום של מסמך ואף לסרוק מסמך, ולכן האפשרות של ביצוע הדפסה בלבד היא פחות ריאלית עבור עסק, וזה הכי חשוב לבצע רכישה של מדפסת שמגיעה עם כמה אופציות של פעולה במכשיר אחד על פני פיזור ורכישה של כמה מכשירים עבור כל סוג של פעולה. המדפסת המשולבת היא כזו שמאוד פופולארית עבור המשרד וחוסכת גם במקום וגם בהוצאה כספית.

מדפסת שמתאימה לקצב העבודה

בסופו של דבר, יש הבדל גדול מבחינת המהירות של ההדפסה והיכולת של המדפסת ליצור תמונה ברזולוציה חדה בין כל הדגמים שקיימים לרכישה, ולכן זה מאוד חשוב לעמוד על הצרכים של מקום העבודה ולבחור את המדפסת אשר תוכל לעמוד בנטל שהולך להיות עליה מבלי שזו תקרוס תחת העומס של העבודה. יש לבדוק את הכמות של ההדפסות היומית והאם ישנו צורך ברזולוציה גבוהה במיוחד עבור עבודות של גרפיקה ואף שימוש בטונרים למדפסת על מנת לקבל יכולת לבצע הדפסות בכמויות גדולות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *